O powieściach sensacyjnych na własnym przykładzie. Spotkanie z red. Zbigniewem Górniakiem autorem „Serca numer 62”

Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu zaprasza na spotkanie ze Zbigniewem Górniakiem, opolskim dziennikarzem, felietonistą, prozaikiem, radiowcem, i prezentację jego nowej powieści pt. Serce nr 62. Spotkanie odbędzie się 24 maja 2018 (czwartek), o godz. 18:00, w Sali Myśliwskiej brzeskiego Zamku.

Jak napisano w informacji znajdującej się na książce wydanej przez Wydawnictwo RONIN (http://ronin.info.pl/):
„Serce nr 62 – Uciekając przed śmiertelną chorobą, przedsiębiorca z listy stu najbogatszych Polaków zamawia u azjatyckich handlarzy nowe serce. Problem w tym, że jego porzucona przed laty córka jest aktywistką międzynarodowej organizacji zwalczającej taki proceder. A skoro jest wina, musi być kara – jak w antycznej tragedii. Jeśli nie wymierzył jej człowiek, zrobi to za niego los, prowokując dla niepoznaki przypadek.
Oto trzymająca w napięciu opowieść o trudnej miłości ojca i córki, o przebaczeniu, które przychodzi za późno, oraz o odroczonej zemście, jakiej mścicielka ani nie planuje, ani nie pragnie, ani jej sobie nawet nie uświadamia. A w tle więźniowie sumienia hodowani w Azji na części zamienne i ciekawy portret dzisiejszej Polski, tyleż przenikliwy, co sympatyczny.”
źródło opisu: Opis okładkowy, www.ronin.info.pl, zdjęcia – mat. promocyjne autora.

Start typing and press Enter to search