Święto Powiatu Brzeskiego. Moc atrakcji za nami, moc wydarzeń przed nami!

Pierwszy dzień Święta Powiatu Brzeskiego upłynął pod znakiem atrakcji dla najmłodszych. Dla starszych natomiast były występy grupy Foliba oraz włoskich muzyków wykonujących szlagiery z półwyspu apenińskiego i nie tylko.

Dziecięcy Przelot Motyli, prezentacje m.in. organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu, nauka gry na afrykańskich bębnach – to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na wszystkich, którzy zdecydowali się odwiedzić dziedziniec brzeskiego Zamku.

Oficjalnie Święto Powiatu Brzeskiego otworzył Starosta Brzeski Maciej Stefański przy udziale Dyrektora Muzeum Piastów Śląskich Dariusza Byczkowskiego.

Na finał pierwszego dnia zagrało i zaśpiewało włosko-polskie Trio Boffelli. Występ był rewelacyjny pod względem muzycznym i wokalnym.

Zapraszamy do udziału w drugim dniu Święta Powiatu. Proszę także nie zapomnieć, że w sobotę (2 czerwca i 2 dnia Święta Powiatu) czekamy na Państwa nie tylko na dziedzińcu, gdzie od godz. 12.00 zaplanowano kolejne wydarzenia (turniej gmin, koncerty orkiestr), ale także Nocne Zwiedzanie Zamku, od godz. 21.00.

 

Start typing and press Enter to search