Zapraszamy na wirtualny spacer, zwiedzanie tradycyjne od 19 maja

Szanowni Państwo, zapraszamy na wirtualne zwiedzanie Muzeum w ramach „Nocy Muzeów 2020” – szczegóły poniżej. Natomiast na wejście do obiektu Zamku i zwiedzanie ekspozycji zapraszamy od najbliższego wtorku.

Aby zwiedzić Zamek nie wychodząc z domu lub korzystając z mobilnego urządzenia telekomunikacyjnego (w każdym miejscu i czasie) mogą Państwo zwiedzać Muzeum „klikając” w poniższy link – do czego serdecznie zapraszamy:

http://zamek.brzeg.pl/wirtualny-spacer-po-zamku-piastow-slaskich-w-brzegu/

Natomiast na tradycyjnie zwiedzanie obiektu zamkowego zapraszamy już od 19 maja. Od tego dnia wznawiamy ruch turystyczny. Zamek będzie czynny dla zwiedzających w godz. 10.00-17.00 (ostatnie wejście o godz. 16.00), od wtorku do niedzieli. W poniedziałku, podobnie jak to miało miejsce poprzednio, Muzeum jest nieczynne dla zwiedzających.

Na każdej kondygnacji wystawowej będzie mogło przebywać maksymalnie 35 osób. Taka sama liczba zwiedzających będzie mogła jednorazowo przebywać na dziedzińcu. Personel Muzeum będzie dbać o Państwa bezpieczeństwo i m.in. zwracać uwagę na zachowanie odstępów pomiędzy osobami zwiedzającymi.

 

 

Start typing and press Enter to search