QR Code

Data

11 maja 2019 - 09 Cze 2019

Czas

18:00 - 16:00

„Tęczowe Anioły”. Wystawa prac Anny Sernawit

Autorką prac prezentowanych w Sali Koncertowej jest Anna Sernawit.

Od Autorki:

Nazywam się Anna Sernawit.

Z zawodu jestem rehabilitantką, ale w 2012 roku odkryłam swoją pasję i zaczęłam malować obrazy intuicyjne. Zaufanie tej pasji, zaowocowało kolejnymi. Zaczęłam rozwijać cały swój potencjał. Wróciłam do masowania, ale już zupełnie innego. Stworzyłam autorski masaż Manawa, będący tak naprawdę pracą z ciałem, traumami i podświadomością. Otworzyłam się na pracę z ludźmi. Prowadzę sesje indywidualne i warsztaty pracy z emocjami, docieraniem do siebie i budzeniem wewnętrznego potencjału. Moim marzeniem jest, by każdy mógł odkryć drogę swojej Duszy i zdobył się na odwagę by nią podążać.

W 2016 roku przyszła do mnie informacja o misach kryształowych i pracy z dźwiękiem. Podążając cały czas w zaufaniu, za swoją intuicją, postanowiłam spróbować i tego. Od tej pory każda sesja, każdy koncert, pogłębiają moją wiedzę na temat tego, jakim darem jest dla nas możliwość obcowania z tymi niezwykłymi dźwiękami jakie emitują misy kryształowe.

Misy swoją wibracją pomagają uzdrawiać nasze ciała. Przypominają nam kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przywracają komórkom pamięć, pomagają odkryć na nowo to światło, które jest w każdym z nas. Są niezwykle mocnym narzędziem pomagającym nam w transformacji. Dotykają najczulszych strun, poruszają najgłębiej ukryte emocje, traumy i lęki. Dzięki nim możemy im się przyjrzeć, możemy się z nimi zmierzyć i wreszcie możemy je uwolnić. Dźwięk mis oraz ich wibracja, rozpuszcza blokady i udrażnia przepływ energii w ciele.

Jak do tej pory największą moją miłością jest jednak malowanie. Siadam, zamykam oczy, łączę się z Duszą osoby, dla której maluję i przelewam na płótno to, co się pojawia. Są to obrazy pełne energii i prawdy o nas samych.

Wystawa nosi nazwę Tęczowe Anioły, bo według mojego odczucia, te Istoty, które maluję są najlepszą wersją nas samych. To jesteśmy my, z przyszłości. Wyciągamy do siebie ręce i budujemy pomost między tym, co nieodkryte, a tym co funkcjonuje jeszcze w naszej niedoskonałej rzeczywistości. Istoty z obrazów próbują nas nakierować na właściwe tory. Pokazują, którędy należy iść, żeby dojść do siebie, żeby zacząć żyć pełnią życia, żeby odkryć czym tak naprawdę jest życie na tej planecie. Pokazują nam kierunek ku szczęściu. Przemawiają do nas, byśmy zaczęli zauważać, co jest tak naprawdę ważne i cenne, na co trzeba zwrócić uwagę, w jaki sposób możemy poszerzać cały czas swoją świadomość, by zbliżyć się do tego, o czym mówią. Dzięki ich przesłaniom uczymy się dokonywać wyborów w zgodzie z własnym sercem i w zgodzie z własną prawdą. Zaczynamy dostrzegać, że jesteśmy cennym klejnotem i tylko od nas zależy, kiedy weźmiemy odpowiedzialność za swoje życie, a tym samym za świat, który cały czas tworzymy myślą, słowem i każdym uczynkiem.

Te obrazy zmieniają świadomość, transformują i uzdrawiają. Patrząc na nie, obcując z tymi energiami, zapraszamy je tak naprawdę do naszego życia. Widzimy je i dzięki temu mogą zaistnieć w naszym świecie. Nie są już czymś abstrakcyjnym, niewidzialnym, nieosiągalnym – są wśród nas, możemy je przyjąć do serca, jeśli taka będzie nasza wola.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search